website designers web design company
website design quote web design portfolio
 
     
 
 

Paarden en Pony's Uitslag
 
 
Indoordressuurwedstrijd voor paarden en pony's  op zondag 7 oktober 2018
L.R. & P.C. Dubbeldam e/o
Dressuurwedstrijd 07/10/2018
 
Prijzen zijn gesponsord door:
De volgende klasses zijn in handicap verreden;          
M1/M2 pony's, cat. C/D/E            
L1/L2 paarden            
B  pony's, cat. A/B            
B pony's, cat. C/D/E            
L1/L2 pony's, cat. C/D/E            
             
Jury bij C: Mevr. M.C. Bokma            
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3 Proef 4
Antoinette van Tilburg - van der Stel Wessels B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 173 173,5
Maaike Keijzers Uminka d'Or B P   180 179
Evi Van Der Schaaf Sensation Black B P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 182  1 189,5  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 15/19 Proef 16/20
Romana Smit Misty M1 C Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 180 170,5  1
Manouk Zuiderent Sintels Trivia M1 D Barrage, PC. De 180,5  1 163,5
Sharifa Yacubu Sita M2 D Ver. Dordrechtse Manege, PC. 170 x
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 19 Proef 20
Sarah Van der Hart Maika M2 P Prins Bernhard, RV. 175,5  1 174  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 31 Proef 32
Nikita van Turenhout Equantico ZZL P Develruiters, RV. 58,14%  1 59,14%  1
Liza Janmaat Casa Blanca ZZL P Lange Linschoten, HC. De 50,43% 50,57%
             
Jury bij C: Mevr. P.C. Aan de Wiel            
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 7/11 Proef 8/12
Jacomijn Van Dijk Sintels Univoor L2 P Barrage, RV. De 181,5 182
Sabrina Claessens Sintels Kadance L1 P Barrage, RV. De 185,5 182
Lisa Boeren Sintels Tessa L1 P Barrage, RV. De 179,5 180
Barbara Leget Bram van Weelde L2 P Rijdt Met Beleid, RV. 207,5  1 205,5  1
Leony Janssen Passie L2 P Tilburgse RV 't Zandeind, RV. 194,5  2 203,5  2
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3 Proef 4
Manouk Zuiderent Sintels Blitzer B B Barrage, PC. De 182 192,5  1
Sterre van Dam Sintels Toske B A Barrage, PC. De 186,5  1 186,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3 Proef 4
Emma Van Pelt Bolheim's Simon B E Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 182 190
Jamie Oosterlee Twister B D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 203,5  1 206  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 7/11 Proef 8/12
Megan Larner Sylvana L2 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 189,5 190
Merel Tielen Sintels Baleno L2 D Barrage, PC. De 196,5 201  2
Tessa De Jager Crugmore Max L1 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 211,5  1 203,5  1
Manouk Zuiderent Sintels Free L1 D Barrage, PC. De 193,5 193
Emma Reinders Amadea L1 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 179,5 183
Marid Slagmolen MISS D'ARBANVILLE L1 D Beyaert, PC. 200  2 200

 

 
De organisatie van de Schapenkop Trofee 2018 willen iedereen hartelijk 
bedanken voor jullie deelname!        
               
Afgelopen zaterdag heeft Kathleen van Winden foto's gemaakt. 
De foto's zijn te bekijken en te bestellen op haar website is   
www.kathleenvanwinden.com        
                 
Iedereen gefeliciteerd met de behaalde (winst) punten, de overall winnaars 
met hun Schapenkop wissel Trofee en wie weet tot volgend jaar

Zonder onderstaande sponsoren was deze wedstrijd niet mogelijk. Wij willen ze dan ook nog hartelijk bedanken.

     

              

         

 

 

Uitslagen                        
L.R. & P.C. Dubbeldam e/o        
 
               
Schapenkop Trofee 2018                        
Kür op muziek                    
Sponsordekens:                        
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Kür Plaats            
Seline Van der Wiel Hulstkamp's Ashley Z1 D Heerjansruitertjes, PC. De 62,83% 1            
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Kür              
Romee Driessen Fortunato Z2 P Hofruiters, RV. 70,75% 1            
Serana Van den Burgt - Visser FHS Mats Z1 P Cavalier, RV. 67,17% 2            
Hanneke Huijer Zelonique Z2 P Stuwruiters, RV. De 63,63% 3            
Kiara Van Grevenbroek Grevenbroek Sporthorses Zhanna Z1 P Develruiters, RV. 60,50% 4            
 
 
                       
                         
Sponsordeken B pony's:                      
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Jamie Oosterlee Twister B D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 192 193 183,5 194 190,625 1    
Chanel Van de Burgt Superstar Suarez B D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 182,5 189,5 181 185,5 184,625      
Marid Slagmolen MISS D'ARBANVILLE B D Beyaert, PC. 187,5 196 170,5 179,5 183,375      
 
 
                       
Sponsordeken L pony's:                      
                         
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Romy Plaisier Griendheuvel's Ilana L1 D Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 174,5 174,5 167 183 174,75 1    
Megan Larner Sylvana L2 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 179 178,5 168,5 171,5 174,375      
Sterre Kraaijeveld Sulaatik's Pinot Noïr L1 C Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 180,5 0 168,5 179 132      
Lieke Vos Boomer L1 B Heerjansruitertjes, PC. De 0 0 180 183 90,75      
 
 
                       
Sponsordeken M/Z pony's:                  
                         
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Melissa Van Noordennen Eldorado M1 E Oud-beijerland, PC. 64,50% 65,50% 67,00% 68,83% 66,46% 1    
Romana Smit Misty M1 C Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 61,67% 58,17% 62,33% 56,33% 59,63% 2    
Dayali Van Aardenne Sandoery M1 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 60,33% 58,50% 58,83% 56,17% 58,46%      
Bo Masseurs Sandokan's Cissé Z1 D Heerjansruitertjes, PC. De 58,82% 53,24% 61,77% 58,82% 58,16%      
Seline Van der Wiel Hulstkamp's Ashley Z1 D Heerjansruitertjes, PC. De 56,03% 55,88% 62,50% 57,21% 57,91%      
 
 
                       
Sponsordeken B paarden:                   
                         
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Shannon Martens Enjoy B P Voornruiters, RV. De 196,5 203 178,5 190 192 1    
Angela Van Dijk Chance B P Voornruiters, RV. De 182,5 203 184,5 189,5 189,875      
Jessica Dubbeldam Tinus Y. B P Giessenlanderij, HC 182 176,5 174 170 175,625      
 
 
                       
Sponsordeken L paarden:                   
                         
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Jessica Mazee Chance L1 P Voornruiters, RV. De 191,5 214,5 210 202,5 204,625 1    
Romee Driessen Ironiki L2 P Hofruiters, RV. 195 203,5 213,5 202 203,5 2    
Romee Driessen Just Me L2 P Hofruiters, RV. 191 208,5 194,5 207,5 200,375 3    
Minke den Hollander Ivetty L1 P Sliedrecht, RV. 194,5 205,5 189,5 201,5 197,75      
Ashley De Rooy Jagger L1 P Pernisse Ruitervereniging, RV. 192,5 202 183,5 187,5 191,375      
Melanie Van Laatum Enjoy This L1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 177 187,5 177,5 177,5 179,875      
Michèle Van den Bosch Portland Boy L1 P Elzen, RV. 185,5 176,5 171 172 176,25      
Niki Reintjes Codamorka L2 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 178 183,5 166 174,5 175,5      
Joyce Komejan Griendheuvel's Fayen L2 P Papendrechtse R.v., RV. 170 173,5 167,5 180,5 172,875      
Christy Neef Sintha L1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 171 178 162,5 174 171,375      
Bianca Slinger Esmee L1 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 181,5 186,5 172,5 0 135,125      
 
 
                       
Sponsordeken M paarden:                      
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Romee Driessen Sehnsucht D M1 P Hofruiters, RV. 202,5 193 201 202 199,625 1    
Angela Van Dijk Evaldi M1 P Voornruiters, RV. De 180 201 190 194,5 191,375 2    
Daan Visser Honorato sk M2 P Hoge Devel (RSV), RV. 180 191 197 192 190      
Celina Van der Padt Bolheim's Simon M1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 181 197 178,5 182,5 184,75      
Nikita Terpos Ytske Van De Waaldijk M2 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 177 183 180 193 183,25      
Eleanor Van der Horst Star'in Moonlight M1 P Sliedrecht, RV. 173 170 165 165,5 168,375      
Aleysha Baegen Barino R. M1 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 184 199 0 0 95,75      
Kimberley Beekman Sita M2 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 0 0 192,5 180,5 93,25      
Marc Heijligers Iysis M1 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 176,5 184,5 0 0 90,25      
Lisanne Noordzij Well Done S M2 P Ghiessenburght, RV. 0 0 166,5 161,5 82      
 
 
                       
Sponsordeken Z paarden:                     
                         
                         
                         
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging 1e proef 2e proef 3e proef 4e proef Overall Plaats    
Valeria Yunaeva Amazing Lm ZZL P Gastlicentie, RV. 60,71% 61,29% 68,29% 68,14% 64,61% 1    
Julie Van Mil Didiér Z2 P Jockey Club, RV. 65,29% 61,91% 64,12% 66,18% 64,38% 2    
Mariette Embregts Armando Z2 P Sint Stephanus, RV. 62,94% 63,09% 66,62% 63,38% 64,01%      
Moniek Valk Dupoint Utopia Z1 P Country Rider, RV. 61,03% 58,24% 57,79% 56,91% 58,49%      
Kimberley Walsh Zimone O ZZL P Plantageruiters, RV. De 58,00% 55,71% 58,71% 57,57% 57,50%      
Coco Soffers Global's Formidable ZZL P Nispen, RV. 0,00% 0,00% 68,57% 69,86% 34,61%      
Benth de Graaf Goed-zo GP ZZL P Prinsenhofruiters, RV. 56,43% 62,29% 0,00% 0,00% 29,68%      
Kiara Van Grevenbroek Grevenbroek Sporthorses Zhanna Z1 P Develruiters, RV. 0,00% 0,00% 60,29% 57,94% 29,56%      
Froukje Kooijstra Exclusive ZZL P Rockanje (RPC), RV. 60,00% 0,00% 0,00% 0,00% 15,00%      
                         
                         

 

 
Indoordressuurwedstrijd voor paarden en pony's op zaterdag 12-05-2018   vvvv
Klasse B/L1 pony's en klasse L1/L2 paarden is in handicap verreden      
             
Jury bij C: Mevr. S.C.M. van Veenendaal - Van den Berg          
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3 Proef 4
Merel Avontuur Cana Lux B P Longway Riders, RV. 201  1 198,5  1
Teresa Van Nes EM POLAR B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 177 170,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3/4 Proef 4/7
Lotte van Ginneken April-Z B/L1 D Zuiderpark, PC. 174 (4) 176,5 (7)
Chanel vd Burght Superstar Suarez B D PC. Dubbeldam En Omstreken (hsv.) 192  1 184,5  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 7 Proef 8
Christy Neef Sintha L1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 184,5 177
Ramona van der Made Midnight L1 P Longway Riders, RV. 185  1 182
Cili-Ann Poppeliers Da Vinci L2 P Sliedrecht, RV. 180,5 183,5  1
             
Jury bij C: Mevr. C.B. Bambacht            
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 15 Proef 16
Romana Smit Misty M1 C Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 180,5 171
Dayali van Aardenne Sandoery M1 D PC. Dubbeldam En Omstreken (hsv.) 184  1 181,5  1
Jayda van den Boogert Jorn M1 D Johan Willem Friso, PC. 179,5 176
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 15 Proef 16
Eleanor van der Horst Star'in Moonlight M1 P RV. Sliedrecht 172 171,5
Albert Nap Square A Indy M1 P Hoge Devel (RSV), RV. 201,5  1 201  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 27 Proef 28
Lisa Komp Eastpoint Z2 P RV. het Blauw Gele Vendel 61,91%  1 59,56%  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 31 Proef 32
Cindy van der Pol Bixie Lott ZZL P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 59,29% 57,43%
Lianne Timmerman - Kooij Wobelisk ZZL P RV. Nassauruiters 63%  1 61,86%  1
Suzanne de Vries - Schuren Bink ZZL P Dordrechtse Manege, RV. 55% Vrijw

 

Indoordressuurwedstrijd voor paarden en pony's op zaterdag 14-04-2018
L.R. & P.C. Dubbeldam e/o            
Dressuurwedstrijd 14/04/2018            
             
Jury bij C: Mevr. S. Schaeffer - Smeets          
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 5 Proef 6
Corrie Verboom - Verschoor Cancan B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 186  1 184  1
Christy Neef Sintha B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 182 180,5
Lisa Hoogendoorn Brecia B P Elzen, RV. 180 174,5
Teresa Van Nes EM POLAR B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 175 171
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 5 Proef 6
Romy Plaisier Griendheuvel's Ilana B D Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 178  1 176,5  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 9/13 Proef 10/14
Joyce Komejan Griendheuvel's Fayen L2 P Papendrechtse, RV. 181,5  1 181  1
Karen Lindeboom Day Dream L2 P Grient Ruiters, RV. De 171,5 180
Melanie Van Laatum Enjoy This L1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 173 180,5
             
Jury bij C: Mevr. M. Noordhoek            
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 1 Proef 2
Britt van der Linden Spetter BB D Giessenlanderij, HC 187  1 182,5  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 9/13 Proef 10/14
Megan Larner Sylvana L1 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 183,5 184,5
Romana Smit Misty L2 C Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 205  1 190  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 17/21 Proef 18/22
Janneke Van der Eijk Gentil Xli M1 P Elzen, RV. 185,5  1 184  1
Nikkie Verboom Cokokarla N. M2 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 171 176,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 25 Proef 26
Alexandra Van de Sande Duncan Z1 P Wouwse Plantage Ruiters, RV. 59,118 58,088
Liselot Van der Wal Zwalu Chanel Z1 P Giessenlanderij, HC 62,206  1 61,029  1

 

Indoordressuurwedstrijd voor paarden en pony's op zondag 18-03-2018
Uitslagen            
L.R. & P.C. Dubbeldam e/o Klasse M1+M2 paarden    
Dressuurwedstrijd 18/03/2018 Klasse L1+L2 paarden zijn in handicap verreden    
       
Jury bij C: Mevr. M. Hoolhorst    
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 17/21 Proef 18/22
Nikkie Verboom Cokokarla N. M2 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 190 175
Rachel Stuij Surprise M2 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 182,5 183
Fleur Schapers Vds Carnaval M2 P Voorne-putten, RV. 176,5 191
Sarah Van der Hart Maika M2 P Prins Bernhard, RV. 172,5 183,5
Lisanne Noordzij Well Done S M2 P Ghiessenburght, RV. 182,5 181,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 21 Proef 22
Chelsea Tepas Avm's Nathab M1 D Hoge Devel (RSV), PC. De 177,5 190,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 25 Proef 26
Marjan Van Kuyk Estralita Z1 P Biesboschruiters, RV. 57,06% 59,56%
             
Jury bij C: Mevr. S. Heemskerk            
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 5 Proef 6
Christy Neef Sintha B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 199,5 189
Corrie Verboom - Verschoor Cancan B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 186,5 180,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 5 Proef 6
Romy Plaisier Griendheuvel's Ilana B D Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 176,5 177,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 9/13 Proef 10/14
Aleysha Baegen Barino R. L1 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 203,5 204,5
Karen Lindeboom Day Dream L2 P Grient Ruiters, RV. De 194 195,5

 

Indoordressuurwedstrijd voor paarden en pony's op zaterdag 17-02-2018
Klasse M1 + M2 paarden is in handicap verreden        
Klasse L1 + L2 pony's cat. CDE is in handicap verreden      
Klasse L1 + L2 paarden is in handicap verreden          
             
Jury bij C: Mevr. M.J.A. Ansems          
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 23 Proef 24
Esmee Somford Diablo Z1 P Elzen, RV. 60,88% 56,91%
Eva Oosterwijk Cupido TCE Z1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 61,76%  1 58,68%  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 31 Proef 32
Tim Eijkelenboom Enorm TCE ZZL P Oud-beijerland, RV. 64,00%  1 64,57%  1
Lianne Timmerman - Kooij Wobelisk ZZL P Nassauruiters, RV. 61,29% 63,29%
Marjolein Vos Chaplin ZZL P Ars Longa, RV. 58,14% 64,14%
Mariëtte Kunz Google ZZL P s-Gravenhof, RV. 61,00% 63,43%
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 15/19 Proef 16/20
Nikkie Verboom Cokokarla N. M2 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 188  2 195,5  2
Rachel Stuij Surprise M2 P Dordrechtse Manege, RV. 187 185,5
Sarah Van der Hart Maika M2 P Prins Bernhard, RV. 187 188,5
Celina Van der Padt Sherida M1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 180 177
Gwen Van de Merwe Alivierro M1 P Hoge Devel (RSV), RV. 201  1 204  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 15 Proef 16
Chelsea Tepas Avm's Nathab M1 D Hoge Devel (RSV), PC. De 188,5  1 196,5  1
             
Jury bij C: Mevr. J.W. Van der Vlugt          
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 1 Proef 2
Minka Van Strien Pedro BB D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 198  1 194  1
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3 Proef 4
Minka Van Strien Manor's Vedette B C Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 185,5 191,5  1
Annafleur Van Vendeloo Dionne B D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 189  1 180
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 7/11 Proef 8/12
Megan Larner Sylvana L1 D Dubbeldam En Omstreken (HSV), PC. 180  1 187,5  1
Marleen Van Vendeloo BHB-Starlight L1 D Zuiderpark, PC. 176,5 186
Romana Smit Misty L2 C Dordrecht, PC. Hippisch Centrum 176,5 171,5
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 3 Proef 4
Christy Neef Sintha B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 192,5 190,5
Teresa Van Nes EM POLAR B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 181,5 177,5
Dolany Hauer Whitney B P Papendrechtse R.v., RV. 192 192  1
Corrie Verboom - Verschoor Cancan B P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 194  1 191
             
Ruiter Paard Kl. Cat. Vereniging Proef 7/11 Proef 8/12
Melanie Van Laatum Enjoy This L1 P Dubbeldam En Omstreken (HSV), RV. 189  1 185,5
Aleysha Baegen Barino R. L1 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 187,5 191,5  1
Mandy Weynschenk Ici-Adette L1 P Dordrecht, RV. Hippisch Centrum 175,5 181,5
Nancy Hollander Game Boy L2 P Oranje Ruiters, RV. 187,5 189
Indoordressuurwedstrijd voor paarden en pony's op zaterdag 18-11-2017
Klasse M1/M2, klasse Z1/Z2 paarden, klasse L1/L2 cat. C/D/E en klasse L1/L2 paarden zijn in handicap verreden  
             
Jury bij C: Dhr. J. Chardonnens