website designers web design company
website design quote web design portfolio
 
 
 

Kantinediensten en tafeldiensten

In het vervolg gaat de keuken pas om ongeveer 11 uur open, derhalve zullen nog alleen dienst 2 en 3 voor
de keuken ingedeeld worden.      
Omdat de keuken voortaan later open gaat hielden we ruimte over. Daarnaast wordt het steeds 
moeilijker de tafeldiensten bemand te krijgen, vandaar deze indeling bij de wedstrijdtafel.   
Voor de juiste tijden horen jullie in de week voorafgaand aan de wedstrijd hoe laat jullie aanwezig moeten zijn. 
Jullie worden gebeld door iemand van het wedstrijdsecretariaat.  
 
Bardiensten

Iedereen die ingewerkt wil worden voor de  bar- en/of keukendiensten  kunnen iedere

dinsdagavond terecht van 19.30 tot 0.00 uur.

   Invulinstructie

§  Minimaal opgeven één dienst,

§  Op voor- en achternaam van het bij ons bekende lid,

§  18 jaar en ouder mag alleen inschrijven op een bardienst, anders ongeldig,

§  Jonger dan 18 jaar mag alleen inschrijven op een keukendienst, anders ongeldig

BARDIENSTEN 2019

INSCHRIJVEN LEDEN 18 JAAR EN OUDER (!!)

Datum:

1e dienst

2e dienst

3e dienst

Zo 20 januari

Onderlinge

wedstrijd

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

Di 29 januari

Bridge avond aanvang 19:00

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Geen

 

Za 23 februari

Indoor / Outdoor

wedstrijd

 

Esmeralda Winter

 

Christy Neef

 

Geen

 

Zo 24 februari

Boxerclub

+/- 10:00 – 14:00

 

Geen

 

 

Antoinette Tilburg

 

 

Geen

 

Di 26 februari

Bridge avond aanvang 19:00

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Geen

 

Za 23 maart

Indoor / Outdoor

wedstrijd

Esmeralda Winter (voor: Stephanie Danel)

Roanne Lagarde (voor: Minka van Strien)

 

Sandra van Pelt

Zo 24 maart

Onderlinge wedstrijd

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

Di 26 maart

Bridge avond aanvang 19:00

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Geen

 

Za 6 april

Outdoor

Wedstrijd

 

Celina van der Padt

 

Corrie Verboom

Corrie Verboom (Voor Nikki Verboom)

Zo 14 april

Onderlinge wedstrijd

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

Di 23 april

Bridge avond aanvang 19:00

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Geen

 

Zo 19 mei

Outdoor wedstrijd

 

Cindy van der Pol

 

Kimberley Beekman

 

Joyce Komejan

Di 21 mei

Bridge avond aanvang 19:00

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Zo 2 juni

Outdoor

wedstrijd

 

Nathalie Cortjaens

 

Luca van ‘t Hoff

 

Marije van der Meer

Wo 4 sept.

Grote schoonmaak

avond

Berber Willemse (voor: Quinty Willemse)

 

Marleen Hondsmerk

 

Melissa van der Steen

Wo 4 sept.

Grote schoonmaak

avond

 

Annemieke Dingemans

 

Kelly Feenstra

 

Geen

 

Wo 4 sept.

Grote schoonmaak

avond

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Geen

 

Vr 6 sept.

Outdoor

wedstrijd Schapenkop

 

 

Geen

 

 

Geen

 

 

Laureanne

Za 7 sept.

Outdoor

wedstrijd Schapenkop

 

Carla van de Brink Rouwenhorst

 

Samantha Dijker

 

Jac Schoonderwoerd Groen

Zo 8 sept.

Outdoor

wedstrijd Schapenkop

 

Jessica Dubbeldam

 

Caylee Willemsen

 

Josephine Zijdemans

Keukendiensten

Iedereen die ingewerkt wil worden voor de  bar- en/of keukendiensten  kunnen iedere

dinsdagavond terecht van 19.30 tot 0.00 uur.

KEUKENDIENSTEN 2019

INSCHRIJVEN LEDEN JONGER DAN 18 JAAR (!!)

Datum:

2e dienst

3e dienst

Zo 20 januari

Onderlinge

wedstrijd

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

Za 23 februari

Indoor / Outdoor

wedstrijd

 

Marid Slagmolen

 

Sharifa Jucuba

Za 23 maart

Indoor / Outdoor

wedstrijd

 

Franciska van de Burgt (voor: Chanel van de Burgt)

 

Franciska van de Burgt

Zo 24 maart

Onderlinge wedstrijd

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

Za 6 april

Outdoor

Wedstrijd

 

Emma Reinders

 

Rianne Cornelisse (voor: Gwen Cornelisse)

Zo 14 april

Onderlinge wedstrijd

 

Selma Oosterlee

 

Selma Oosterlee

Zo 19 mei

Outdoor wedstrijd

 

Melanie Rijnders

 

Teresa van Nes

Zo 2 juni

Outdoor

wedstrijd

 

Leonieke Garama

 

 

Eleanoor van der Horst

Vr 6 sept.

Outdoor

wedstrijd Schapenkop

 

 

Geen

 

 

Dayali van Aardenne

Za 7 sept.

Outdoor

wedstrijd Schapenkop

 

Rosanne van den Heerik

 

Tessa de Jager

Zo 8 sept.

Outdoor

wedstrijd Schapenkop

 

Lisa Korteweg

 

Lisa Huigen

 
 
 

 

 
Gabriëlle Design© 2005